Česká kuchyně

Naší specialitou je tradiční česká kuchyně. Neváhejte a zavítejte k nám ochutnat!

Catering

Postaráme se o kompletní zastřešení jakékoliv Vámi pořádané akce, od návrhu až po realizaci.

Stačí nás kontaktovat na Scatering.cz nebo zde.

Firmy


Jsme schopni, a máme v tomto ohledu bohaté zkušenosti, zastřešit malé, střední, ale především pak velké firmy v řádu stovek zaměstnanců. Ke každé firmě přistupujeme individuálně, dle jejich potřeb a možností co se týče času závozu, vybavení a v neposlední řadě i ceny. Pro konkrétní nabídku prosím vyplňte formulář na stránce kontakt a my Vás budeme v co nejkratším možném čase kontaktovat zpět.

Kromě zajištění rozvozu obědů pro firmy, Vám můžeme nabídnout i kompletní catering pro Vámi pořádanou akci. A nemusí to být jen akce firemní, ale i soukromá, pořádaná v kruhu rodinném.

Celou řadu akcí máme již za sebou. Firemní večírky, svatby, garden party, oslavy narozenin, promoce, rauty a bankety od návrhu až po realizaci. Netrapte se zajišťováním Vašich firemních či soukromích akcí a nechte vše na nás.

Chceme Vám stále nabízet jen ty nejkvalitnější služby v oblasti gastronomie, a proto nezahálíme a školíme se od těch nejpovolanějších.

Například na kurzech Zdeňka Pohlreicha, který je jednou z našich předních osobností v české gastronomii a významně se zasloužil o zvýšení její úrovně. Jeho kariéra začala už v roce 1975, kdy vařil po různých hotelech a restauracích v Praze. Důležité období pak nastalo v letech 1990-1993, kdy Zdeněk vařil v Nizozemsku a Austrálii. Po návratu pak sbíral další zkušenosti jako šéfkuchař v hotelu Renaissance, Villa Voyta Praha, Radisson a Prague Marriott. Sen každého kuchaře si pak splnil otevřením Café Imperial, která je již několik let vyhledávaným místem labužníků. Mimo to je Zdeněk také spolumajitelem Ristorante Divinis a Yamato Restaurant.

Otevírací doba

 • Pondělí - pátek 7:00 - 15:00
  Sobota 8:00 - 14:00
  Neděle zavřeno

Provozovatel jídelny

 • Pavel Zikmund
  Pod Vinicí 732
  552 03 Česká Skalice

  IČO: 742 97 911
  DIČ: CZ8212133061

Kontaktujte nás